تبلیغات شما اینجا افزایش فالوور پرستاری و مراقبت از کودک و سالمند ,بیماردر منزل,شبانه روزی شرکت خدماتی
بستن تبلیغات [X]
چرم زیور آلات


طرز

حفظ از چرم برای چرم می توانید یک محلول پاک کننده خانگی بسازید .


یک پیمانه آب ولرم (حدوداً۲۵۰ سی سی) •

یک قاشق مربا خوری شامپوبچه •

۲ تا ۳ قطره سرکه سفید

اسفنج قابل انعطاف را به کف محلول ساخته شده آغشته فرمائید آن‌گاه آن را آبگیری کنید .


کف جذب شده را بر روی جامه فشار دهید و آن گاه دستی ملایم بر روی آن بکشید . آن گاه با پارچه ای نرم رطوبت تولید شده را جذب نمائید و سطح کالا را کم آب کنید . در آخر، متاع خود را در مجاورت دمای هوای ۲۵ تا ۳۵ درجه قرار دهید .


توجه: قبل از به کارگیری از مواد منزه کننده و حفظ کننده چرم در سطح ها واضح چرم، باید ابتدا این مواد در محل هایی از مال که در معرض روءیت کرد نمیباشد امتحان شود .


چگونگی

طریق حفظ از چکمه های چرمی تا می توانید چکمه ها را بپوشید تا آن ها نرم و نرم بمانند .

با پارچه قابل انعطاف و کم آب چکمه ها را گرد گیری نمایید .

با پارچه قابل انعطاف و کم آب چکمه ها را کم آب نمائید .

با محلول یک به یک روغن زیتون و آب و روغن کرچک و با آب می توانید چکمه را براق فرمایید .

موقع پوشیدن چکمه ها بند آن ها را سفت نمایید تا نیز شکل پای شما را به خویش گیرد و نیز برای استفاده مجدد نرم تر باقی بماند .

کیف اداری

چرمنکاتی

کلی در مورد مراقبت از محصولات چرم در صورت آلوده و کثیف شدن چرم، جهت چربی یا چرک زدایی اسفنج یا پارچه ای نمناک را به کف شامپوی نوپا آغشته کرده و به ملایمت روی آن بکشید . بعد از آن سطح چرم را با پارچه منزه و نرم خشک نمایید .

برای منزه کردن لکه با رنگ از هیچ گونه ماده حلّالی نباید به کار گیری شود .

چرم، جیر و نبوک در اتومبیل لباسشویی قابل شستشو نمیباشد .

چرم به صورت بی نقص ضد آب نیست . در‌صورتی‌که چرم به شکل صد در صد ضد آب ساخته شود قسمتی از خواص ارگانیک آن از دست می رود . بنابراین بخش اعظم چرم ها بر اثر برف و باران شدید بلند بازه زمانی ممکن هست زخم ببینند یا تغییر تحول نمایند .

در صورت خیس آب شدن لباس چرمی بلافاصله آن را به چوب لباسی مناسب معلق نمایید و بگذارید که در دمای معمولی اتاق به به دور از نور و روشنایی آفتاب و حرارت، کم آب شود .

در رخ بی آبی مال چرم آن‌گاه از خشک شدن آب، لباس را داخل یک کیسه نایلونی که ترک کوچکی دارد قرار داده و حدود یک ربع نایلون دربردارنده جامه را بغلتانید و ماساژ دهید . بی آبی چرم با این عمل تا حد متعددی از در میان خواهد رفت و آن گاه از چندین بار به کار گیری (پوشیدن) به شرایط ابتدا باز خواهد گشت .

با کشیدن برسی که خیلی قابل انعطاف نباشد می بضاعت صورت ارگانیک جیر و نبوک را به آن ها برگرداند .

انواع بو و اسپری را مستقیماً روی چرم جیر و نبوک نپاشید .

از برخورد چرم با اشیای تیز و غالب پرهیز فرمائید .

برای پیشگیری از چین و چروک شدن چرم از قرار دادن اشیای سنگمین باطن آن خودداری فرمائید .

زمانی که از خرقه چرمی به کارگیری نمی نمایید آن را بر روی چوب لباسی مطلوب معلق کرده و کاور بکشید آنگاه آن را در محلی به دور از رطوبت و گرما بگذارید .

هیچ گاه چرم را به رخ تر یا این که مرطوب در کاور و کمددیواری قرار ندهید .

هنگام خرید سعی نمائید لباسی تعیین فرمایید که اندازه بدن (سایز) شما باشد کوچک یا این که والا بودن اندازه خرقه در بلند دوران باعث از شکل افتادن آن خواهد شد .

به علت رعایت مساله بهداشتی حلّال رنگ های استعمال شده در حین تولید چرم آب است، برای همین رنگ لباس های چرمی در برابر عرق شدید و سایش بسیار بدن مقاوم نمیباشد .:: برچسب ها : کیف اداری ,
ن : علی پور
ت : چهارشنبه 24 بهمن 1397

عوارض

استعمال از تولیدات فوم (چرم مصنوعی) by

چرم دلیر | فروددین ماه ۲۸, ۱۳۹۷ | آموزشی, اسلایدر, مطالب اخیر | ۰ comments

آنگاه از سنگ وچوب، چرم را می توان به عنوان سابق ترین یاور انسان برشمرد .از بازه زمانی های زیاد بدور چرم به عنوان پوششی برای آدم های نخستین بوده و هم حال نیز میباشد . چرم همچنان از محبوبیت بالایی در میان اکثری از دولت ها جهانی برخوردار است .

هم اکنون چرا نباید از تولید ها فوم (چرم مصنوعی) نباید استعمال کنیم؟ سال ها پیش از به وجود وارد شدن صنعت مد، برای ساخت خرقه و لوازم جانبی از چرم ارگانیک به کار گیری می‌شده است . این قضیه در تمام عصرها و کلیه‌ی فرهنگ‌ها مشاهده میگردد . این جنس از تن آدم و همین طور از اقلام مختلف به نیکی محافظت می کند . درضمن، چرم ماده‌ای آسان و بادوام است .


امروزه اشکال گوناگونی از چرم در اختیار آدم قرار دارااست . اشخاص متعددی وقت ها خویش را با ایجاد تولید ها چرمی سپری میکنند . هیچ محصولی با یک قطعه چرم دست دوز برابری نمی‌نماید .

کمربند

حالا در مقابل این پرسش که: چرا از محصولات فوم (چرم مصنوعی) نباید استعمال کنیم؟ به توضیح عوارض به فعالیت گیری این فرآورده می پردازیم .

فوم

هیچ خصوصیت و منش تنفسی برای پوستمان ندارد

بوی

خیر و خوبی مانند چرم ارگانیک ندارد( به علت اسثفاده از مواد شیمیایی و مواد کامل تصنعی و مصنوعی در فوم)

فوم

مانند چرم طبیعی استمرار ندارد (چرم استحکام فوق العاده بالایی داراست به طوری که با چرم می توانایی ماشین را بکسور کرد)

نمی تواند به تیتر جامه در برهه زمانی طولانی استعمال کرد زیرا لباس پوشیدن آن به طور بی واسطه برای پوست زیان آور است .


فوم عایق خوب سوز و سرما در مقایسه با کت چرم آماده نمی‌باشد .


پس از مدتی از بین برود و به راحتی جراحت چشم میباشد (چرم عمر فراوان طولانی داراست به طوری که یک کیف چرم طبیعی را می بضاعت برای یک‌سری سال استفاده کرد . همین طور کیف چرم می تواند برای بشر اعتبار داشته باشد در کنار استحکام ، ارتفاع قدمت و اعتبار و جذابیتی که به یار دارد .)


ظاهر فوم دوچندان غیزطبیعی و مصنوعی میباشد .


عارضه ها

استفاده از تولیدها فوم (چرم مصنوعی)

پوشیدن ساخت محصولات تولید فوم (چرم مصنوعی) برای بازه طولانی امن نیست, به ویژه در فصل گرما پوشیدن کفشهای ساخته شده از فوم بدلیل قابلیت وجود مواد مضر برای پوست پا زیان آور می‌باشد و باعث معضلات پوستی می شود .


نرمی آن نمی تواند به مقدار چرم گوسفندی باشد .


درخشندگی

آن نمی تواند بخش اعظم از چرم داشته باش، (مانند چرم Burnish)

نمی بضاعت و توان زیبایی طبیعی و زیبای را چرم را داشته باشد .


فوم ویژگی ها الاستیکی فراوان محدود دارد .


راحتی پوشیدن تولیدات ساخته گردیده از فوم (چرم مصنوعی) فراوان کمتر است .:: برچسب ها : کمربند ,
ن : علی پور
ت : سه شنبه 23 بهمن 1397


یراق

آلات هر کیفی بسته به مدل و جور دارای یراق آلات مختلفی نظیر دسته، دکمه، زیپ، قفل، رینگ فلزی و بند شانه می‌باشد که اگر‌چه نصیب کوچکی از کیف را دربرگیرنده می گردند اما تداوم و کیفیت آن تاثیر متعددی روی دوام و کیفیت کیف مردانه شما داراست و هنگام خرید حتما آن را به توجه چک نمائید .

کیف دوشی

رنگ

کیف کیف مردانه در رنگ‌های محدودی ایجاد می‌شود؛ مشکی، قهوه‌ای تیره و قهوه ای شفاف . رنگ‌های مشکی و قهوه‌ای تیره برای محیط‌های دور از شوخی و کاری مناسب میباشند زیرا حسی از حرفه‌ای بودن و توان و اختیار را القا می‌کنند و با کت و شلوار به راحتی هماهنگ می گردند . البته رنگ‌های روشن‌تر مانند شتری و قهوه‌ای شفاف برای تیپ‌های راحتی و غیررسمی‌تر مناسب می باشند . از انتخاب کیف‌های دورنگ و با رنگ‌های غیر رسمی اجتناب نمایید .


کیف

مردانه چرم چه ویژگی‌هایی دارااست و هنگام خرید آن می بایست به چه مواردی اعتنا کنیم؟

طراحی

و جور کیف مردانه در غایت شما می بایست به جور و پباده سازی کیفی که گزینش می کنید دقت کنید .

دسته کیف می بایست با گونه کار شما و شخصیت شما هماهنگ باشد، ظواهر و سایز کیف را به توجه بررسی کنید و تعیین صحیح را انجام دهید:

کیف‌های سامسونت: برای حسابدارها، وکلا، مهندسان و پزشکان و کلیه افرادی که فعالیت دورازشوخی حرفه‌ای انجام می دهند و با خود لپ تاپ حمل می کنند مطلوب است . این دسته کیف با کت و شلوار و خرقه رسمی کاری هماهنگ می‌باشد و برای قرارهای کاری و همایش‌ها مطلوب هست .


کیف دوشی: این کیف‌ها شرایط قانونی کمتری دارا‌هستند و تطبیق پذیری آنان بالاتر می‌باشد و برای محیط‌های کاری که چندان رسمی نمیباشد مطلوب میباشند .


اگر این مطلب را پسندیدید می توانید مقاله ها مرتبط را در بخش دنیای مد، شاخه جواهرات و اکسسوری و پوشاک آقایان مطالعه کنید . لطفا نظرات خویش را در راستای بهبود مطالب با ما در در میان بگذارید .:: برچسب ها : کیف دوشی ,
ن : علی پور
ت : دوشنبه 22 بهمن 1397


۲-بافت:


در ایجاد چرم مصنوعی، تلاش بر این می باشد که تا جای ممکن شم وجود پلاستیک را کم رنگ‎تر کرده و حس چرم طبیعی را القا کنند . البته مورد این می باشد که با وجود تمام این تلاش‎ها، به محض لمس کردن آن خواهید فهمید که با چرم ارگانیک رمز و کار ندارید . البته، لازم است بدانید که برخی از اشکال چرم به گونه‎ای پرداخت می‎شوند که پاک دادن آن‎ها از چرم تصنعی کاری فراوان نقص‌ به شمار می‎آید . چرم‎های مذکور با مواد رنگی آغشته می‎شوند و به این ترتیب از دوام و استحکام بیش‎تری برخوردار خواهند بود . در مجموع، می‎توان ذکر کرد که چرم ارگانیک دارای انعطاف پذیری و استحکام بیش‎تری می باشد .

کیف زنانه

تشخیص

چرم طبیعی از چرم مصنوعی: این هم پا بی وفا را چه گونه بشناسیم؟ ۳-لبه:


با اعتنا به تصنعی بودن این چرم، لبه‎های آن به صورت قابل توجهی با قسمت‎های سطحی تفاوت دارد . لبه‎های چرم مصنوعی دوچندان صاف، مسطح، قابل انعطاف و پلاستیک مانند می‌باشد . البته چرم طبیعی دارنده لبه‎هایی مشقت بار و زمخت می‌باشد که وضعیت پوست تن حیوان را تداعی می‎کند .


تشخیص

چرم ارگانیک از چرم مصنوعی: این همراه بی وفا را چه گونه بشناسیم؟ ۴-عطر

و بو:

یکی از ساده‎ترین و رایج‎ترین روش‎های تشخیص چرم مصنوعی، اعتنا به عطر و بوی آن هست . ساخت کنندگان چرم تصنعی با وجود تمام تلاشی که می‎کنند نمی‎توانند رایحه و بوی پلاستیکی آن را از میان ببرند . با بوئیدن چرم طبیعی، به سادگی بو طبیعی چرم و منشاء حیوانی آن را تشخیص می‎دهید . اما برخی از تولید کنندگان چرم مصنوعی همت کرده‎اند که با اضافه کردن بعضا رایحه‎های مصنوعی، همین بو و بوی ارگانیک را تولید نمایند .

اما به نترسی می‎توان ذکر کرد که در عمل خودشان موفق نبوده‎اند!

۵-خاصیت

ارتجاعی:

چرم ارگانیک ارتجاع پذیر نبوده و تغییر تحول شکل متعددی ندارد . به همین خاطر هست که فرهنگ وتمدن انسان برای هزاران سال از این ماده‎ی گران بها بهره برده می باشد . چرم ارگانیک در گذر مقطع مستحکم و پابرجا بوده و بیش از هر بافت و پارچه‎ی دیگری می‎تواند فشار و کشش را تحمل نماید . در حالتی که چرمی در دست دارید که بافت آن دارای خواص ارتجاعی است، خوب تر است در زمینه اصالت آن تردید فرمایید .


۶-تاثیر

پذیری:

چرم طبیعی بسیار تاثیر پذیر بوده و به اصطلاح «حافظه‎ی خیر و خوبی دارد!» یک عدد از ویژگی‎های مثبت چرم فول گرین از نظرقواعد زیبایی شناسی این می‌باشد که دارای طرح‎ها و نشانه‎های منحصر به شخصی بوده و خاطرات معاش حیوان را ثبت می‎کند . از طرف دیگر در شرای مرحله چرم فول گرین را با ناخن خراش دهید، به سادگی و با کشیدن انگشت بر روی محل خراشیدگی می‎توانید آن را بر طرف نمایید . ولی در موضوع چرم مصنوعی چنین نمی‌باشد و آثار خراشیدگی و صدمه به چرم تصنعی به سادگی از فی مابین نخواهد رفت .


۷-طرح:


همان طور که پیش از این نیز ذکر شد، چرم فول گرین دارای ظاهر و برنامه ای منحصربه‌فرد به فرد بوده و تمام علامتها و نشانه‎های به جا باقی‌مانده از مقطع حیات حیوان را با خویش به همراه داراست . زمانی که کالایی ساخته شده از چرم طبیعی را خریداری می‎کنید، می‎توانید اطمینان داشته باشید که کاملاً منحصر به شخص هست . در صورتی که چرم تصنعی دارنده ظاهری یکنواخت بوده و طرح آن تکرار شونده و مشابه میباشد .


تشخیص

چرم طبیعی از چرم مصنوعی: این هم پا بی وفا را چه طور بشناسیم؟ در فی مابین گونه های چرم طبیعی، چرم شتر از اصالت و شخصیت بیشتری برخوردار میباشد . در چرم شتر نقش و نگارهایی وجود داراست که مخصوص به شخص می‌باشد و در زیبایی فرآورده تولید گردیده به صورت محسوسی اثر می گذارد .۸-منافذ:


پیش‎تر به این نکته اشاره کردیم که چرم ارگانیک دارنده منافذی هست که عبور هوا را ممکن ساخته و به اصطلاح «نفس می‎کشد!» البته، این منافذ علاوه بر هوا، آب و مایعات دیگر را هم از خویش عبور می‎دهند و چرم را نفوذ پذیر می‎کنند . این ویژگی‎ها موجب می‎شوند که با پوشیدن پوشاک یا این که کفش چرمی حس راحتی کرده و تقریباً در هر مدل آب و هوایی از آن‎ها استعمال فرمایید . گردش هوا از خلال منافذ چرم به گونه‎ای است که رطوبت مو جود در هوا یا این که حتی خویش هوا از طریق این منافذ وارد شده و پس از چندی با به کار گیری از به عبارتی منافذ و از طرز همان‎ها خارج می‎شوند و به تراز پوشش چرمی بازمی‎گردند . این، اتفاقی جادویی هست که تجربه‎ای عالی و لذتبخش را به همراه خواهد داشت . یعنی خواه در هوای سرد و خواه در هوای گرم و مرطوب، شم دلنشینی داشته و دمای داخل کت یا هر لباسی که از چرم ارگانیک صحیح شده باشد کاملاً در دست گرفتن می‎شود . موقعیت چرم تصنعی و مصنوعی اندکی متفاوت بوده و دیگر از این احساس دلنشین خبری نمیباشد . چرم مصنوعی منفذی برای تنفس ندارد و به این ترتیب، دمای باطن جامه یا این که کفش در دست گرفتن نمی‎گردد . البته، یاور با ترقی فناوری و ارتقا سطح علم بشر، پیوسته با محصولاتی تازه و توسعه یافته مواجه می‎شویم . کارایی انسان همواره بر این میباشد که مشکلات پیش رو را پشت راز گذارده و برای تقابل با آن‎ها رویکرد حل‎های جدیدی ارائه دهد .
احترام

به سلایق گوناگون!

با این وجود، لازم میباشد بدانیم که چرم تصنعی و مصنوعی محصولی مالامال طرفدار و قابل احترام میباشد . از چرم ارزان ارزش PVC گرفته تا پلی اورتین دوستدار محیط زیست، هر یک دارای مزایای ویژه و موارد استفاده‎ی فراوانی می باشند . اما، در شرای به دنبال کالایی می باشید که نرم، مستحکم، بادوام و قشنگ باشد، خوبتر می باشد چرم طبیعی را انتخاب کنید . چرم همراهی متعهد هست که در رخ رسیدگی و نگه داری به موقع و مناسب، خارج از مرزهای مقطع و به شکلی بی‎وقفه شما را راضی نگه خواهد داشت .


ن : علی پور
ت : سه شنبه 16 بهمن 1397

3-
ارزش چرم سوم، چرم ارگانیک دوچندان گرانقیمت خیس از انواع چرم تصنعی می باشد . اما بازهم ممکن هست اشخاص سود جو چرم های تصنعی را به ارزش چرم های ارگانیک به فروش برسانند .

هنگام خرید تولید ها گرانقیمت باید حواستان را جمع فرمایید و تحت و بم فرآورده را کپی فرمائید تا از عیوب احتمالی و اصل بودن جنس باخبر شوید . هوشمندانه خرید کنید .

4-
خرید از دکان معتبر اولیه و دارای اهمیت خیس از کلیه این است که از فروشگاه های معتبر چرم خریداری فرمائید که شناسنامه ی چرم را هم یار مال در اختیارتان قرار می دهند .

5-
کالا پشت چرم پشت
پارچه را نگاه کنید؛ این فعالیت هنگام خرید پارچه بسیار سهل وآسان است، ولی با کیف، کاپشن، دستکش و دیگر تولید ها چرمی که دارنده آستر می‌باشند چه کنیم؟ به درزهای دوخت توجه کنید، پشت چرم تصنعی و مصنوعی پرز دار است، در حالی که پشت پارچه های تصنعی به فیس کانال ای با نخ دوخته گردیده است، پس در‌صورتی‌که نخ دیدید، گریز کنید!
6-
ضخامت ناهمگن هنگامی که به قسمت ‌های گوناگون چرم ارگانیک دست بزنید چرم یک دست نیست، یعنی برخی جاها نازک می باشد و بعضی جاها ضخیم‌ . چون نصیب ‌های مختلف پوست دام ضخامت‌ های متفاوتی دارد . در حالی که چرم تصنعی زیرا با دستگاه صحیح می‌ شود، به طور کامل یکدست میباشد .

مقاله ها
مرتبط همگی
چیز در رابطه ی چرم چه گونه
قدمت کیف های چرم را افزایش دهیم؟ چگونه
کفش چرمی را تمیز کنیم؟ ۱۰
سؤالی که خانم ها بایستی گذشته از خریدن کالای گران قیمت از خود بپرسند 7-
انعکاس نور در صورتی‌که چرم ارگانیک را ذیل فروغ و روشنایی بگیرید نوروروشنایی را یک پارچه منعکس نمی ‌کند و بعضی جاهای آن مات و بعضا جاها براق به نظر می ‌رسد .

8-
بافت و طرح روی چرم به طرح روی چرم دقت کنید، چرم ارگانیک دارنده طرح غیر تکراری و اختصاصی به شخص می باشد . اگر روی چرم طرح تکراری و قابل دنبال کردن دیدید، مطمئنا طرح پرسی و چرم مصنوعی میباشد .

9-
آزمایش شعله چرم ارگانیک به سادگی آتش نمی گیرد ، تغییر تحول صورت نمی‌دهد و در شرای شعله را تا مرحله سوختن پوست ادامه دهید بوی وحشتناکی مانند سوختن گیسو می دهد . اضطراری به ذکر می باشد که چرم مصنوعی زیرا از پلاستیک تهیه شده است، در معرض حرارت به سرعت عده شده، تغییر تحول صورت می‌دهد و می سوزد . (نکته! در صورتیکه می خواهید جامه های چرمی تان را با حریق تست کنید، روی قسمت های داخلی این کار را انجام دهید .)

از فروشنده در مورد مدل چرم سوال کنید، این کار حتی در تشخیص کیفیت چرم های طبیعی هم موءثر هست .

کیفیت چرم از این قرار است: گاو، بوفالو، گوسفند، بز . چرم بوفالو دوچندان مشابه چرم گاو و فقط ارزانتر میباشد .

10-
لمس چرم یکی از مهم ترین نشانه‌ها برای تشخیص چرم مرغوب و طبیعی حس لمس آن میباشد . چرم طبیعی همانند یک پوست حقیقی وواقعی برخلاف چرم مصنوعی حسی گرم به دست منتقل مینماید . چرم تصنعی و مصنوعی سرد خیس و دشوار خیس میباشد . چرم طبیعی که عملیات کمتری روی آن انجام شده است قابل انعطاف تر از مثال های پروسس شده هست و کیفیت بالاتری دارد .


:: برچسب ها : کیف زنانه ,
ن : علی پور
ت : دوشنبه 15 بهمن 1397

چرم محصولی می‌باشد که در دباغی پوست نپخته جانوران، به ‌ویژه گاو، گوسفند و بز به دست می آید . روند دباغی، پوست خرابی پذیر را به یک ماده طبیعی پایدار، همیشگی و انعطاف‌پذیر به اسم چرم تبدیل می‌نماید . چرم در تلفیق با چوب، شالوده فناوری باستانیان را صورت می‌داده می باشد .


خاصیت

چرم

چرم مبلی بدلیل اینکه از پوست گاو و بوفالو و گاومیش تنظیم میگردد از استحکام زیاد بالایی برخوردار بوده می‌باشد . طولانی بودن عمر چرم گران بودنش را جبران میکند و میتوان ذکر کرد عمر چرم طبیعی نسبت به چرم مصنوعی از 2 تا 4 برابر بیشتر میباشد . البته گاها از مبل‌های چرم که از تکه چرم های کوچکتری استعمال می شود از چرم بزی نیز به کارگیری میگردد .

کمربند

چرم بدلیل این که از پوست حیواناتی مثل گاو و گوسفند و بز تهیه و تنظیم می‌شود و پوست حیوانات بطور ذاتی با پوست انسان هارمونی دارد (شباهت دارد) و درست مثل پوست بشر تنفس مینماید اولا عرق نمی کند یا خیلی ناچیز عرق می کند و از طرف دیگر کسانی که پوست بدنشان دارای اهمیت هست در هنگام استعمال از مبل چرم چه بسا سوای خرقه پوستشان برخورد نشان نداده و ایجاد آلرژی نمی‌نماید . با دقت به این‌که هنگام رنگ آمیزی چرم بارها رنگ می گردد و پایین فشار و حرارت مضاعف بالا کارایی میشود که تراز آن واتر پروف (ضد آب) گردد اما بازهم نمی‌توانیم بازدارنده از تنفس چرم شویم چون این پدیده در پوست یک امر ذاتی برای چرم است .


فرایند

ساخت چرم

عده آوری پوست: معمولا از طرز کشتارگاها و یا از تاجران پوست که آن ها هم با توده آوری از قصابی‌ها و کشتارهای پراکنده دام اقدام به خرید و انبار کردن می‌نمایند فیس می گیرد . البته برای محافظت و پیشگیری از گندیدن پوست را نمک نتیجه کرده و با کتن کردن برای برهه زمانی کوتاهی در انبارهای منحصر به فرد نگه داشته تا بوسیله خریداران که همان چرم سازان میباشند خریداری گردیده و ساخت کنندگان چرم پس از خریداری بعد از مدت برهه زمانی کوتاهی مبادرت به ایجاد و ساز نموده تا پوست را تبدیل به چرم کنند .


گیسو زدایی: موی زدایی پوست (یا جدا سازی پشم یا موی از پوست) که توسط سدیم سولفید انجام می‌گردد تا پوست بدون پشم یا این که مو را برای روند بعدی مهیا سازد .


سالامبور: در مرحله بعد از آن بوسیله اسید و نمک پوست بحالتی تبدیل شده که دیگر نمی‌گندد و حتی میتوان ماه‌ها بصورت خیس آن را حفظ کرد تا در موقع لازم برای فرآیند بعدی مبادرت کرد . به همین استدلال سالامبور از دیر باز الایام یکی از اقلام صادراتی کشورمان هست و ایجاد کنندگان چرم کشورهای اروپایی و سایر کشورها از این شیوه این متاع ارزنده را که از حیث کیفیت در جهان منزلت اول را دارد خریداری و بقیه فرایند تولید چرم را در سرزمین خودشان ادامه می دهند .:: برچسب ها : کمربند ,
ن : علی پور
ت : شنبه 13 بهمن 1397
وسایلی
که از آنها زیاد به کار گیری نمی‌کنید را جدا کنید و آن ها را بسته‌بندی نکنید عینک آفتابی، موبایل تلفن همراه و کلید‌های‌تان، وسایلی هستند به دفعات از آن ها استفاده می نمایید . به جای این‌که هنگام زنگ تناول کردن تلفن‌تان مضطرب بشوید، و یا وقتی که آفتاب به چشمتان می تابد، در کیف‌تان حفاری کنید(!) این وسایل را دم دست بگذارید . در صورتی‌که وسایل دیگر منظم اداره دهی داده گردیده باشند، این وسایل به راحتی قابل یافتن می‌باشند .

هدفون و شارژرتان را داخل کادر عینک آفتابی بگذارید .
هیچ چیز خسته‌کننده‌تر از باز‌کردن گره‌ی سیم شارژر و هدفون درون کیف نامرتب پلوغ نمی‌باشد . نگه داشتن آنان داخل کادر عینک آفتابی زندگی‌تان را خیلی آسان‌تر می کند .

از تکنولوژی سو به کارگیری کنید .
درسته، هیج حسی نظیر احساس دست به چنگ آوردن یک کتاب حقیقی نیست، البته در حالتی که می خواهید در خط مش یا وقت استراحت تان کتاب بخوانید، کتاب را روی تلفن همراه و یا تبلت تان نصب فرمایید تا کیف تان هم سبک‌تر شود و نیز خلوت‌تر .
این امر در مورد برنامه ریز و دفترچه نیز راست گو است!
کارت های ویزیت تان را داخل قوطی آدامس نگه دارید .
به جای نا مرتب کردن کیف پول تان، کارت های اضطراری را داخل قوطی آدامس بگذارید .

عاشق کیف پول های قسمت دار شوید .
به جای این که 2 ساعت در کیف پول‌تان به دنبال گواهینامه یا کارت بانک‌تان بگردید، آن ها را درون کیف پول‌های نصیب دار منظم بچینید . این فعالیت باعث صرفه‌جویی در انرژی و بازه زمانی می‌شود، چرا که هنگامی که به دنبال کارت به محرمانه می گردید، کافی میباشد به دنبال رنگ یا لوگوی خاصی بگردید؛ این کیف ها پیش نمایشی از تمامی ی کارت های تان به شما نشان می دهد .

هر شبکه‌های‌اجتماعی خرت و پرت‌های بیش تر را از کیف‌تان خارج نمائید .
دشوار ترین قسمت داشتن کیف منظم، منزه نگه داشتن آن می باشد . خودتان را مجاب نمائید که هر رسید، پوست خوراکی یا زباله ی آواره ای که در ارتفاع روز رمز از کیف تان در آورده‌اند را بیرون بیندازید . در شرای هر شب این فعالیت را انجام دهید، کیف‌تان همیشه تروتمیز و منزه خواهد بود .


:: برچسب ها : کمربند ,
ن : علی پور
ت : سه شنبه 9 بهمن 1397


6 .

آسترها آسترها به دو صورت ارگانیک و مصنوعی به کار برده می شوند . آسترهای مصنوعی همچون اشبالت مصنوعی، سوزنی، جیر، پارچه‌ای و . . . که به صورت طاقه‌ای (متری، یاردی و . . .) در بازار موجود می‌باشد . آسترهای ارگانیک همچون اشبالت ارگانیک (از جور نازک)، چرم بز و گوسفند و جیر .

کیف دوشی

چرم‌های

مرسوم در بازار و اصطلاحات و ویژگی‌های آن ها بشر ها برای بهبود زیبایی خویش از طبیعت و حیوان‌ها استفاده هایی می نمایند . یکی از مواد قابل استفاده، چرم درست شده از پوست حیوان ها میباشد .

در ادامه به چرم های همگانی در بازار می پردازیم:

چرم

شبرو (چرم کفاشی) شبرو چرم گاوی میباشد که در تهیه و تنظیم راه کفش موضوع استفاده قرار می‌گیرد .


اصطلاح شبرو اکثر در صنعت کفش و دربین کفاشان متداول می‌باشد .


چرم

گاوی میلینگ نوعی از چرم گاوی می‌باشد که دارنده رویه‌ای لطیف و متراکم است .


متراکمی این چرم سبب ساز گردیده که کمتر آب به آن جذب گردد .


این چرم همینطور دارای مغز فشرده‌ای می باشد که رنگ آن معمولاً با رنگ رویه چرم یکسان هست . از این نوع چرم اکثر جهت تهیه و تنظیم کیف، روکش مبلمان و در فیس نازک بودن جهت تهیه و تنظیم خرقه استعمال میشود .


چرم

گاوی خویش رنگ این نوع چرم دارنده تراز و مغز متخلخلی (دارای اختلال و فرج بسیار) است که همین امر منجر عدم مقاومت آن در پیش‌روی آب گردیده و اقتدار جذب آب بالایی دارااست .


این گونه چرم معمولاً به رنگ‌های زرد رنگ اُکر تا نارنجی و قهوه‌ای در بازار موجود میباشد .


رنگ اُکر همان رنگ خردلی می باشد که از حیث ترکیبی از مخلوط رنگ‌های زردرنگ و سفید و قهوه‌ای بدست می‌آید .


از این چرم اکثر در تنظیم روکش قنداق تفنگ، قطار فشنگ، زین اسب و همچنین هنر سوخت روی چرم به کار گیری می‌شود .


چرم

بزی گیاهی (نقاشی) این مدل چرم که فقط فرآیند اول رنگرزی بر روی آن صورت می گیرد از مرغوبیت چندان مناسبی برخوردار نمی باشد .


از این دسته چرم بخش اعظم جهت آستری کفش و کیف استفاده می شود .


البته در هنرهای نقاشی روی چرم و همچنین خطاطی روی چرم از این نوع چرم به کار گیری میگردد .


این چرم در بازار به رنگ‌های کرم و اُکر یافت می شود .


چرم

شرانگ شرانگ اسم یک نوع چاپ (نقش) و به شکل نقطه - نقطه‌ای میباشد که از آن عمده برای چرم‌های گاوی استعمال می‌نمایند .


چرم

گاوی نوبوک

نوعی از چرم گاوی با رخ مخملی میباشد که با ظرافت پرداخت شده می باشد .


چرم

اشبالت گاوی این مدل از چرم مثل چرم نوبوک دارنده رخی مخملی ولی با ظرافتی کمتر می باشد .


این چرم از صفحه کردن چرم‌های قطور گاوی بدست می آید .


در حقیقت چرم اشبالت از لایه داخلی و لایه میانی چرم گاو تهیه میشود .


چرم

اشبالت بزی این چرم همانند اشبالت گاوی است با این تفاوت که از حیث ضخامت نازکتر و از حیث مقدار (قواره) کوچکتر می‌باشد .


این دسته از اشبالت کمتر در بازار یافت می شود .


چرم

ورنی چرمی می باشد که یک لایه لعاب لاکی بر روی سطح آن کشیده شده و به همین برهان دارای سطحی براق هست .


از این چرم عمده در تهیه کیف و کفش استعمال می شود .


چرم

جیر این دسته چرم که از پوست گوساله و بز تهیه می‌شود با دقت به پرداختی که بر روی آن صورت می گیرد دارای سطحی گوشتی (مخملی) میباشد .


تفاوت ظاهری چرم جیر با چرم اشبالت در پرزدار بودن لایه داخلی آن، فیس دار بودنش و لطافت بالای آن هست .


چرم

چاپی چرم چاپی چرمی که پس از مرحله فینیشینگ (اتمام فرآیند دباغی) با عبور دادن آن تحت غلطک‌های خاصی که دارای نقوش (برجستگی و فرو رفتگی) گوناگون میباشد بر روی تراز آن ایجاد طرح مینمایند .


طرح‌هایی که معمولاً بر روی سطح این چرم‌ها تولید می شود عبارتند از شرانگ، فلوتر، بوفالو، فلاور، لیزارت، ماری، کرگدنی، پیتون و . . .


ولی برخی مواقع چاپ اینگونه نقوش بر روی چرم ورنی نیز چهره میگیرد که به آنان چرم ورنی چاپ دار می‌گویند .


چرم

گوسفندی لباسی چرم گوسفندی مضاعف لطیف و نازک میباشد که جهت تنظیم جامه و دستکش از آن استفاده می‌گردد .


چرم

میشن به عبارتی چرم‌های گوسفندی می‌باشند که در پیشین به آن ها چرم میشن می‌گفتند .


چرم

زیره و کفی این چرم که از گاو یا گاومیش هست جهت ساخت زیره و کفی کفش، پاپوش و گیوه استفاده می‌گردد .


ولی امروزه برای تهیه این کفی‌ها از چرم بزی ضخیم هم استفاده مینمایند .


فول

گرین به چرم‌هایی که اثر ها رد گیسو (گرین) در آن ها از فی مابین نرفته و قابل مشاهده هستند فول گرین می گویند .


سالامبور

(پیگل) به پوست‌هایی که موی و یا پشم آن‌ها زدوده شده و با اسید و نمک کنسرو شده باشند گفته میگردد .


سالامبور بر روی پوست‌هایی انجام میگردد که می خواهند برای مقطع طولانی آن را نگهداری نمایند .


پوست‌های سالامبور شده در راستی جهت دباغی کرومی آمده سازی مینمایند .


وت

بلو پوست‌هایی که آنگاه از سالامبور شدن با استفاده از نمک کروم قلیائی، دباغی شده باشند وت بلو می گویند .


وت و بلو که به معنای خیس و آبی رنگ می باشند به این ادله به این پوست‌ها گفته می‌شود چون، پوست‌های دباغی گردیده کرومی خیس هستند و رنگ نمک کروم که رنگی آبی می باشد به خویش گرفته‌اند .


کراست

به پوست‌هایی گفته میگردد که در فرایند دباغی پس از وت بلو، به آنان لبریز کننده‌های روغنی و برخی اسیدها طولانی تر مینمایند .


دایکراست

هنگامی که چرم کراست در بالابان (درام) رنگرزی شود به آن چرم دایکراست گفته می‌گردد .


در دایکراست مراحل فینیشینگ هنوز اعمال نشده می باشد .


چرم

بوراک (سورت ایکس) به چرم‌هایی که فاقد بعدها ارگانیک دام بوده و یا این که چهره رفتگی داشته باشند چرم بوراک گفته می‌شود .


مانند چرم بزی زیر ۲ پا (۲ فوت) با صورت غیر طبیعی .


چرم

بزی چپش این اصطلاحی هست که به چرم بزغاله با ابعادی میان ۲ .۷۵ تا ۴ پا گفته می گردد .


چرم

بزی جوراب گیر در حقیقت همان چرم بزی چپش است و این اصطلاح بخش اعظم در فی مابین تولید کنندگان کفش(صنعت کفش) رایج هست .


چرم

منجول به چرم بزی گفته می گردد که در نصیب میانه آن سوراخ‌های متعددی که در کنار هم قرار گرفته‌اند وجود داشته باشد .


این سوراخ‌ها بر اثر تجمع کنه در نصیب کمر پوست حیوان و در فصل زمستان ساخت می شود . علت تجمع کنه‌ها در این نصیب مو بلند و گرمتر بودن آن نسبت به دیگر قسمت‌ها است .


چرم

ممتاز چرم ممتاز چرم بزی است که علاوه بر تندرست کامل، ضخامت آن بالای ۱ میلیمتر و مناسب جهت به کارگیری در راه و روش کفش و کیف باشد .:: برچسب ها : کیف دوشی ,
ن : علی پور
ت : يکشنبه 7 بهمن 1397


انواع چرم متداول در بازار و درجه‌بندی آنها در

این مقاله در مورد خصوصیت اشکال چرم های رایج در بازار و همچنین جايگاه بندی آنان از حیث کیفیت دعوا خوا هیم کرد:

ویژگی

چرم های مختلف در

ادامه در مورد خصوصیت چرم های مختلف کلام خوا هیم کرد:

کیف پول

۱ .

چرم گاوی و گوساله ای این چرم‌ها دارنده الیاف متراکمی می باشند و به همین دلیل از مقاومت بالایی برخوردار می‌باشند . تراز آن‌ها صاف (در اصطلاح سوای گرین می‌باشند) .


به فیس نرم و کم آب و در ضخامت‌های متعدد تهیه می‌گردنند .


از این چرم‌ها اکثر جهت تهیه کیف، لباس، دستکش و . . . استعمال می شود .


گرین یا فول گرین، چرمی میباشد که لایه لایه نشده و راه و روش یا این که صورت آن (محل رویش پشم یا این که مو حیوان) ساییده نشده باشد .


۲-

چرم گوسفندی و بره ای تراکم الیاف این چرم‌ها نسبت به سایر چرم‌ها کمتر میباشد لذا مقاومت چرم‌های گاوی و گوساله‌ای را ندارند .


سطح آن‌ها همچون تراز چرم‌های گاوی صاف میباشد . با اعتنا به لطافت و سبکی که این چرم‌ها دارا هستند از آن‌ها بخش اعظم در تهیه و تنظیم کیف و جامه و دستکش به کارگیری می‌شود .


۳ .

چرم بزی تراکم الیاف چرم بزی از چرم گاوی کمتر البته از چرم گوسفندی عمده میباشد لذا دارای مقاومت خیر و خوبی هست .


با توجه به وضوح رشد محل موی بر روی چرم بزی، این چرم را به راحتی می‌توان از دیگر چرم‌ها تشخیص بخشید .


چرم بزی نسبت به چرم‌های دیگر تقریبا انعطاف پذیرتر و سبک‌تر می‌باشد .


با توجه به تنظیم این چرم به دو صورت قابل انعطاف و کم آب از آن ها اکثر در تنظیم گونه های کیف و کفش زنانه به کار گیری میشود .


۴ .

چرم گاومیش این چرم که ضخیم‌تر از چرم گاوی میباشد جهت تهیه و تنظیم چمدان، کمربند، جلد قنداق تفنگ، زین اسب و . . . استعمال میگردد .


۵ .

اشبالت اشبالت که از لایه لایه کردن چرم‌های قطور بدست میاید دارنده سطحی پرزدار میباشد .


رنگ اشبالت می‌بایست یکپارچه و به اصطلاح مغز رنگ باشد (یعنی تمام تراز و عمق آن رنگ شده باشد) .


چون اشبالت پس از برش، تراز آن سمباده میخورد لذا می‌بایست حتماً یکدست و صاف سمباده شده باشد .


بعضا از اشبالت‌ها دارای مغز سبک (پوک) هستند که از لحاظ استقامت (استواری) مضاعف ضعیف هستند .


اشبالت به علت پرزدار بودن زود خاک می گیرد .


از اشبالت بخش اعظم جهت تهیه و تنظیم کیف و کفش استعمال می‌شود .:: برچسب ها : کیف پول ,
ن : علی پور
ت : يکشنبه 7 بهمن 1397
از مجموعه فاکتورهای انتخاب خرید یک کالای چرم طبیعی، مانند کیف چرم، اکسسوری چرم یا پوشیدنی های دیگر، ممکن است کیفیت و ماندگاری مهم‌ترین استدلال باشد .البته در هنگام خرید موارد با اهمیت دیگری نیز می‌باشند که اعتنا به آن ها در انتخاب صحیح حیاتی است، کارایی می کنیم در یک سری بند مهم، به نظارت مورد ها دیگری بپردازیم که در گزینش چرم تاثیر گذار هستند .

مبلغی
که می خواهید برای خرید کالای چرم ارگانیک بپردازید
پیش از این در مقاله‌ها تولیدها چرمی، هدایایی به یاد ماندنی و نفیس و کیف‌ چرم ارگانیک ، پدیده دائمی مد و استایل به شما گفتیم که ارزش بالای تولیدها چرم ارگانیک خیر تنها ولخرجی نیست، بلکه در دراز دوران نوعی صرفه جویی اکانت می شود .

خب، در مرحله‎ ی نخستین گزینش چرم طبیعی، با توجه به بها ظاهری نسبتا بالای تولید ها چرمی می بایست به دارایی خود اعتنا نمائید . همانگونه که می دانید فرایند لبریز هزینه و دشواری طی می شود تا پوست به چرم تبدیل شود . ماه‎ها دوران اضطراری می‌باشد تا صنعت‎گران بتوانند قطعه‎ای چرم با کیفیت و اصیل را ایجاد کنند و از آن یک کیف دوشی، کیف اداری، یا کیف پول خوشگل بدوزند .اما…

البته خوشبختانه خرید یک کالای چرم با کیفیت با وجود بها بالای آن، زیاد مقرون به صرفه است! چرا که کالای چرمی شما در چهره رسیدگی کافی و نگه داری مناسب می‎تواند برای مدتی طولانی و گهگاه برای یک عمر یاور شما باشد . چرم طبیعی اصل و با کیفیت، با عبور کرد زمان زیبایی خود را از دست نداده و اغلب، زیباتر و شیک‎ تر و شخصی سازی شده خیس جلوه خواهد کرد .

ولی علیه گزینه ‎ی دوم این می باشد که بهای اندکی بپردازید و کالای چرم مصنوعی و ارزان‎تری بخرید . در این صورت، خوب تر است که تراز توقع خویش را خیلی خیلی پائین بیاورید . انقطاع و برش چرم مصنوعی بزرگ‎تر از چرم ارگانیک می‌باشد . چرا که چرم طبیعی از پوست بدن حیوان‌ها مرده ساخته می‎شود و این پوست‎ها از نظر بعد ها دارنده محدودیت‎هایی می‌باشند . از طرف دیگر، با وجود تمام تلاش‎های صنعت‎گرانی که به ساخت چرم تصنعی درگیر هستند، این مدل چرم، هوا را از خویش عبور نداده و به اصطلاح نفس نمی‎کشد . ساختار تصنعی و مصنوعی و استفاده‎ی زیاد دوچندان از مشتقات نفتی از ویژگی‎های دیگر چرم تصنعی می‌باشند . توجه داشته باشید که چرم تصنعی غالباً به رخ عمده و در خطوط ایجاد عریض و طویلی ساخته می شوند . همین موضوع، موجب می‎ شود که کالای ساخته شده از چرم تصنعی و مصنوعی به هیچ عنوان منحصر به شخص نباشد و در تیراژی بالا تولید شود . در صورتی که هر قطعه چرم ارگانیک از یک طاقه پوست اختصاصی به شخص به دست آمده و در طرح و رنگ، ویژگی‎های خاص و تکرار نشدنی خود را دارد . با این وجود، خوب تر میباشد بدانید که رسیدگی و نگه داری از چرم تصنعی و مصنوعی به مراتب ساده‎تر از چرم طبیعی است و به سادگی منزه می‎شود .

کالای
چرم ارگانیک و نکاتی که در گزینش آن بایستی بدانیم تولیدها
چرم طبیعی، یک قدمت با شما می مانند، اما حفظ ویژه می خواهند!
پس از این‌که با خودتان دو دوتا چهارتای مالی کردید، واجب هست با خودتان کنار بیایید و ببینید آیا می توانید به موقع و با جدیت از کالای چرمی خود به فیس مداوم مراقبت کنید؟ چرا که کالای چرم طبیعی نیاز به رسیدگی عصر ای دارد . خریدن یک کالای چرمی درست مانند خریدن یک حیوان خانگی است . در واقع برای این که چرم شما ظواهر و کیفیت خویش را حفظ کند، اضطراری است به طور مستمر به آن رسیدگی شود . این رسیدگی، دربرگیرنده منزه کردن به موقع، واکس زدن و نگه داری در مکانی مناسب می باشد . اگر درباره‎ی جور چرم و مدل واکس مناسب آن داده ها کافی ندارید با ساخت کننده یا این که فروشنده‎ی چرم مشورت فرمایید و یا به وبلاگ‎ها و وب سایت‎هایی که در این زمینه اطلاع رسانی می نمایند مراجعه فرمائید . خلاصه این که مراقبت صحیح و به موقع موجب می‎شود کالای چرمی شما زیبایی و اصالت خود را محافظت نماید و دارنده عمری طولانی و اثر گذار باشد .


:: برچسب ها : کیف زنانه ,
ن : علی پور
ت : شنبه 6 بهمن 1397
در عالم روز جاری داشتن شغلی مطلوب و دستیابی به پیروزی در جلسات کاری از اهمیت متعددی برخوردار هست . برای کسب این پیروزی و نیل به هدف، پیش‌نیازهایی وجود دارا‌هستند که بایستی آنان را در حیث گرفت . یکی از این پیش‌نیازها که در وحله‌ی نخست فراوان مهم و تعیین‌کننده است، داشتن استایلی در خور یک قرار کاری هست . مساله ظاهری و دسته خرقه پوشیدن افراد موجب میگردند که اشخاص، برداشت‌های گوناگونی از آن ها داشته باشند . پوشیدن لباس مناسب، بی آلایش و اندکی رسمی، آرم حرفه‌ای بودن و نظم و انضباط حاکم بر معاش و ذهن ها شما هست .

اثاثیه جانبی مورداستفاده در این جلسات کاری نیز از اهمیت به سزایی برخوردارند . کیف‌ چرم دستی هم یکی از همین لوازم جانبی هست که می تواند نقش موثری در جریان این امر ایفا نماید . کیف‌ چرم دستی شما هم مثل باقی اسباب جانبی بایستی ساده، عملی و ناچیز دردسر باشد . سفارش می شود کیف و کفشی که در جلسات کاری به عمل می‌برید هم‌رنگ باشند . یعنی اگر کفش قهوه‌ای به پا می‌کنید، کیفتان نیز بایستی قهوه‌ای باشد . کیف‌دستی شما بایستی نه آن‌قدر گرانقدر و خیر آن‌قدر کوچک باشد تا موجبات سردرگمی و دستپاچگی شما را مهیا نیاورد . اندازه‌ی کیف‌دستی بایستی جادار بوده و به گونه‌ای باشد که بتوانید پوشه و وسایل مایحتاج در نشست را به یاور داشته باشید . در ضمن، دسته کیف نیز دارنده اهمیت میباشد .

استایلی
مطلوب یک قرار کاری دقت داشته باشید که قصد شما بر این نمی‌باشد که اعتنا اشخاص را به آرایه‌های خود جلب فرمایید . بلکه در ارتفاع این‌گونه جلسات، قرار بر این است که توانایی‌ها و حرفه‌ای بودن خویش را در معرض دید قرار دهید . چرا که در این گونه جلسات، معمولاً قضاوت خواهید شد .

در سود هر چه ساده‌تر و آراسته‌تر لباس بپوشید همان‌قدر حرفه‌ای‌تر به حیث میرسید . بایستی دقت نمائید که در این جلسات از جامه یا این که کیف و کفش کهنه و مندرس استفاده نکنید .

مستعمل بودن کیف و کفش و لباس، علامت این می‌باشد که شما مدت‌ها بی‌کار بوده و یا درگیر به انجام شغل مناسبی نبوده‌اید و این مسئله می تواند روی برداشت اول اشخاص از شما تأثیر بدی بگذارد .

تا جای ممکن از کوله‌پشتی استفاده نکنید . زیرا شما میخواهید نشان دهید که به وضع و اوضاع اشراف دارید . در فیض نمی‌توانید در حالی که بند کیف از روی شانه‌ی شما می‌ افتد و در تلاشی مذبوحانه برای محافظت کیف و صاف کردن یقه‌ی جامه و آراسته کردن پی در پی دکمه‌ها و …تأثیر مناسب را ایجاد نمایید . درضمن، این دسته کیف به طور معمول بیش از میزان اسپورت هست و مناسب این جور از ملاقات‌ها نیست .

ولی از این‌ها گذشته باید از زیاده‌روی در پوشیدن و به کار گیری از البسه و زیورآلات و لوازم جانبی نیز جلوگیری کنید . چرا که زیاده‌روی در این دستور نیز می تواند برای تماشاچی این پیام را به یار داشته باشد که بیش‌تر، گرفتار حواشی می باشید و ممکن هست اصل مسئله که به عبارتی تبحر و توان شما در انجام امور ذی‌ربط میباشد را از قلم بیندازید . در مجموع ظاهری مرتب و منظم همان چیزی می‌باشد که برای تمامی خوشایند و مطلوب میباشد .

پس چشم به راه چه هستید؟ با استفاده از قابلیت و امکان خرید اینترنتی و بازدید از کالاهای زیبای ما، ظاهر برازنده‌ی خویش را آراسته‌تر نموده و خویش را برای قرارهای کاری بعدی مهیا فرمائید .

اطمینان داشته باشید که خریدی آسان، کالایی مرغوب، و قیمتی مطلوب را تجربه خواهید نمود .


:: برچسب ها : کیف اداری ,
ن : علی پور
ت : شنبه 6 بهمن 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)