تبلیغات شما اینجا افزایش فالوور
بستن تبلیغات [X]
وسایلی که از آنها زیاد به کار گیری نمی‌کنید
وسایلی
که از آنها زیاد به کار گیری نمی‌کنید را جدا کنید و آن ها را بسته‌بندی نکنید عینک آفتابی، موبایل تلفن همراه و کلید‌های‌تان، وسایلی هستند به دفعات از آن ها استفاده می نمایید . به جای این‌که هنگام زنگ تناول کردن تلفن‌تان مضطرب بشوید، و یا وقتی که آفتاب به چشمتان می تابد، در کیف‌تان حفاری کنید(!) این وسایل را دم دست بگذارید . در صورتی‌که وسایل دیگر منظم اداره دهی داده گردیده باشند، این وسایل به راحتی قابل یافتن می‌باشند .

هدفون و شارژرتان را داخل کادر عینک آفتابی بگذارید .
هیچ چیز خسته‌کننده‌تر از باز‌کردن گره‌ی سیم شارژر و هدفون درون کیف نامرتب پلوغ نمی‌باشد . نگه داشتن آنان داخل کادر عینک آفتابی زندگی‌تان را خیلی آسان‌تر می کند .

از تکنولوژی سو به کارگیری کنید .
درسته، هیج حسی نظیر احساس دست به چنگ آوردن یک کتاب حقیقی نیست، البته در حالتی که می خواهید در خط مش یا وقت استراحت تان کتاب بخوانید، کتاب را روی تلفن همراه و یا تبلت تان نصب فرمایید تا کیف تان هم سبک‌تر شود و نیز خلوت‌تر .
این امر در مورد برنامه ریز و دفترچه نیز راست گو است!
کارت های ویزیت تان را داخل قوطی آدامس نگه دارید .
به جای نا مرتب کردن کیف پول تان، کارت های اضطراری را داخل قوطی آدامس بگذارید .

عاشق کیف پول های قسمت دار شوید .
به جای این که 2 ساعت در کیف پول‌تان به دنبال گواهینامه یا کارت بانک‌تان بگردید، آن ها را درون کیف پول‌های نصیب دار منظم بچینید . این فعالیت باعث صرفه‌جویی در انرژی و بازه زمانی می‌شود، چرا که هنگامی که به دنبال کارت به محرمانه می گردید، کافی میباشد به دنبال رنگ یا لوگوی خاصی بگردید؛ این کیف ها پیش نمایشی از تمامی ی کارت های تان به شما نشان می دهد .

هر شبکه‌های‌اجتماعی خرت و پرت‌های بیش تر را از کیف‌تان خارج نمائید .
دشوار ترین قسمت داشتن کیف منظم، منزه نگه داشتن آن می باشد . خودتان را مجاب نمائید که هر رسید، پوست خوراکی یا زباله ی آواره ای که در ارتفاع روز رمز از کیف تان در آورده‌اند را بیرون بیندازید . در شرای هر شب این فعالیت را انجام دهید، کیف‌تان همیشه تروتمیز و منزه خواهد بود .


:: برچسب ها : کمربند ,
ن : علی پور
ت : سه شنبه 9 بهمن 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)