تبلیغات شما اینجا افزایش فالوور
بستن تبلیغات [X]
ارزش چرم

3-
ارزش چرم سوم، چرم ارگانیک دوچندان گرانقیمت خیس از انواع چرم تصنعی می باشد . اما بازهم ممکن هست اشخاص سود جو چرم های تصنعی را به ارزش چرم های ارگانیک به فروش برسانند .

هنگام خرید تولید ها گرانقیمت باید حواستان را جمع فرمایید و تحت و بم فرآورده را کپی فرمائید تا از عیوب احتمالی و اصل بودن جنس باخبر شوید . هوشمندانه خرید کنید .

4-
خرید از دکان معتبر اولیه و دارای اهمیت خیس از کلیه این است که از فروشگاه های معتبر چرم خریداری فرمائید که شناسنامه ی چرم را هم یار مال در اختیارتان قرار می دهند .

5-
کالا پشت چرم پشت
پارچه را نگاه کنید؛ این فعالیت هنگام خرید پارچه بسیار سهل وآسان است، ولی با کیف، کاپشن، دستکش و دیگر تولید ها چرمی که دارنده آستر می‌باشند چه کنیم؟ به درزهای دوخت توجه کنید، پشت چرم تصنعی و مصنوعی پرز دار است، در حالی که پشت پارچه های تصنعی به فیس کانال ای با نخ دوخته گردیده است، پس در‌صورتی‌که نخ دیدید، گریز کنید!
6-
ضخامت ناهمگن هنگامی که به قسمت ‌های گوناگون چرم ارگانیک دست بزنید چرم یک دست نیست، یعنی برخی جاها نازک می باشد و بعضی جاها ضخیم‌ . چون نصیب ‌های مختلف پوست دام ضخامت‌ های متفاوتی دارد . در حالی که چرم تصنعی زیرا با دستگاه صحیح می‌ شود، به طور کامل یکدست میباشد .

مقاله ها
مرتبط همگی
چیز در رابطه ی چرم چه گونه
قدمت کیف های چرم را افزایش دهیم؟ چگونه
کفش چرمی را تمیز کنیم؟ ۱۰
سؤالی که خانم ها بایستی گذشته از خریدن کالای گران قیمت از خود بپرسند 7-
انعکاس نور در صورتی‌که چرم ارگانیک را ذیل فروغ و روشنایی بگیرید نوروروشنایی را یک پارچه منعکس نمی ‌کند و بعضی جاهای آن مات و بعضا جاها براق به نظر می ‌رسد .

8-
بافت و طرح روی چرم به طرح روی چرم دقت کنید، چرم ارگانیک دارنده طرح غیر تکراری و اختصاصی به شخص می باشد . اگر روی چرم طرح تکراری و قابل دنبال کردن دیدید، مطمئنا طرح پرسی و چرم مصنوعی میباشد .

9-
آزمایش شعله چرم ارگانیک به سادگی آتش نمی گیرد ، تغییر تحول صورت نمی‌دهد و در شرای شعله را تا مرحله سوختن پوست ادامه دهید بوی وحشتناکی مانند سوختن گیسو می دهد . اضطراری به ذکر می باشد که چرم مصنوعی زیرا از پلاستیک تهیه شده است، در معرض حرارت به سرعت عده شده، تغییر تحول صورت می‌دهد و می سوزد . (نکته! در صورتیکه می خواهید جامه های چرمی تان را با حریق تست کنید، روی قسمت های داخلی این کار را انجام دهید .)

از فروشنده در مورد مدل چرم سوال کنید، این کار حتی در تشخیص کیفیت چرم های طبیعی هم موءثر هست .

کیفیت چرم از این قرار است: گاو، بوفالو، گوسفند، بز . چرم بوفالو دوچندان مشابه چرم گاو و فقط ارزانتر میباشد .

10-
لمس چرم یکی از مهم ترین نشانه‌ها برای تشخیص چرم مرغوب و طبیعی حس لمس آن میباشد . چرم طبیعی همانند یک پوست حقیقی وواقعی برخلاف چرم مصنوعی حسی گرم به دست منتقل مینماید . چرم تصنعی و مصنوعی سرد خیس و دشوار خیس میباشد . چرم طبیعی که عملیات کمتری روی آن انجام شده است قابل انعطاف تر از مثال های پروسس شده هست و کیفیت بالاتری دارد .


:: برچسب ها : کیف زنانه ,
ن : علی پور
ت : دوشنبه 15 بهمن 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)