تبلیغات شما اینجا افزایش فالوور
بستن تبلیغات [X]
تفاوت چرم طبیعی و مصنوعی


۲-بافت:


در ایجاد چرم مصنوعی، تلاش بر این می باشد که تا جای ممکن شم وجود پلاستیک را کم رنگ‎تر کرده و حس چرم طبیعی را القا کنند . البته مورد این می باشد که با وجود تمام این تلاش‎ها، به محض لمس کردن آن خواهید فهمید که با چرم ارگانیک رمز و کار ندارید . البته، لازم است بدانید که برخی از اشکال چرم به گونه‎ای پرداخت می‎شوند که پاک دادن آن‎ها از چرم تصنعی کاری فراوان نقص‌ به شمار می‎آید . چرم‎های مذکور با مواد رنگی آغشته می‎شوند و به این ترتیب از دوام و استحکام بیش‎تری برخوردار خواهند بود . در مجموع، می‎توان ذکر کرد که چرم ارگانیک دارای انعطاف پذیری و استحکام بیش‎تری می باشد .

کیف زنانه

تشخیص

چرم طبیعی از چرم مصنوعی: این هم پا بی وفا را چه گونه بشناسیم؟ ۳-لبه:


با اعتنا به تصنعی بودن این چرم، لبه‎های آن به صورت قابل توجهی با قسمت‎های سطحی تفاوت دارد . لبه‎های چرم مصنوعی دوچندان صاف، مسطح، قابل انعطاف و پلاستیک مانند می‌باشد . البته چرم طبیعی دارنده لبه‎هایی مشقت بار و زمخت می‌باشد که وضعیت پوست تن حیوان را تداعی می‎کند .


تشخیص

چرم ارگانیک از چرم مصنوعی: این همراه بی وفا را چه گونه بشناسیم؟ ۴-عطر

و بو:

یکی از ساده‎ترین و رایج‎ترین روش‎های تشخیص چرم مصنوعی، اعتنا به عطر و بوی آن هست . ساخت کنندگان چرم تصنعی با وجود تمام تلاشی که می‎کنند نمی‎توانند رایحه و بوی پلاستیکی آن را از میان ببرند . با بوئیدن چرم طبیعی، به سادگی بو طبیعی چرم و منشاء حیوانی آن را تشخیص می‎دهید . اما برخی از تولید کنندگان چرم مصنوعی همت کرده‎اند که با اضافه کردن بعضا رایحه‎های مصنوعی، همین بو و بوی ارگانیک را تولید نمایند .

اما به نترسی می‎توان ذکر کرد که در عمل خودشان موفق نبوده‎اند!

۵-خاصیت

ارتجاعی:

چرم ارگانیک ارتجاع پذیر نبوده و تغییر تحول شکل متعددی ندارد . به همین خاطر هست که فرهنگ وتمدن انسان برای هزاران سال از این ماده‎ی گران بها بهره برده می باشد . چرم ارگانیک در گذر مقطع مستحکم و پابرجا بوده و بیش از هر بافت و پارچه‎ی دیگری می‎تواند فشار و کشش را تحمل نماید . در حالتی که چرمی در دست دارید که بافت آن دارای خواص ارتجاعی است، خوب تر است در زمینه اصالت آن تردید فرمایید .


۶-تاثیر

پذیری:

چرم طبیعی بسیار تاثیر پذیر بوده و به اصطلاح «حافظه‎ی خیر و خوبی دارد!» یک عدد از ویژگی‎های مثبت چرم فول گرین از نظرقواعد زیبایی شناسی این می‌باشد که دارای طرح‎ها و نشانه‎های منحصر به شخصی بوده و خاطرات معاش حیوان را ثبت می‎کند . از طرف دیگر در شرای مرحله چرم فول گرین را با ناخن خراش دهید، به سادگی و با کشیدن انگشت بر روی محل خراشیدگی می‎توانید آن را بر طرف نمایید . ولی در موضوع چرم مصنوعی چنین نمی‌باشد و آثار خراشیدگی و صدمه به چرم تصنعی به سادگی از فی مابین نخواهد رفت .


۷-طرح:


همان طور که پیش از این نیز ذکر شد، چرم فول گرین دارای ظاهر و برنامه ای منحصربه‌فرد به فرد بوده و تمام علامتها و نشانه‎های به جا باقی‌مانده از مقطع حیات حیوان را با خویش به همراه داراست . زمانی که کالایی ساخته شده از چرم طبیعی را خریداری می‎کنید، می‎توانید اطمینان داشته باشید که کاملاً منحصر به شخص هست . در صورتی که چرم تصنعی دارنده ظاهری یکنواخت بوده و طرح آن تکرار شونده و مشابه میباشد .


تشخیص

چرم طبیعی از چرم مصنوعی: این هم پا بی وفا را چه طور بشناسیم؟ در فی مابین گونه های چرم طبیعی، چرم شتر از اصالت و شخصیت بیشتری برخوردار میباشد . در چرم شتر نقش و نگارهایی وجود داراست که مخصوص به شخص می‌باشد و در زیبایی فرآورده تولید گردیده به صورت محسوسی اثر می گذارد .۸-منافذ:


پیش‎تر به این نکته اشاره کردیم که چرم ارگانیک دارنده منافذی هست که عبور هوا را ممکن ساخته و به اصطلاح «نفس می‎کشد!» البته، این منافذ علاوه بر هوا، آب و مایعات دیگر را هم از خویش عبور می‎دهند و چرم را نفوذ پذیر می‎کنند . این ویژگی‎ها موجب می‎شوند که با پوشیدن پوشاک یا این که کفش چرمی حس راحتی کرده و تقریباً در هر مدل آب و هوایی از آن‎ها استعمال فرمایید . گردش هوا از خلال منافذ چرم به گونه‎ای است که رطوبت مو جود در هوا یا این که حتی خویش هوا از طریق این منافذ وارد شده و پس از چندی با به کار گیری از به عبارتی منافذ و از طرز همان‎ها خارج می‎شوند و به تراز پوشش چرمی بازمی‎گردند . این، اتفاقی جادویی هست که تجربه‎ای عالی و لذتبخش را به همراه خواهد داشت . یعنی خواه در هوای سرد و خواه در هوای گرم و مرطوب، شم دلنشینی داشته و دمای داخل کت یا هر لباسی که از چرم ارگانیک صحیح شده باشد کاملاً در دست گرفتن می‎شود . موقعیت چرم تصنعی و مصنوعی اندکی متفاوت بوده و دیگر از این احساس دلنشین خبری نمیباشد . چرم مصنوعی منفذی برای تنفس ندارد و به این ترتیب، دمای باطن جامه یا این که کفش در دست گرفتن نمی‎گردد . البته، یاور با ترقی فناوری و ارتقا سطح علم بشر، پیوسته با محصولاتی تازه و توسعه یافته مواجه می‎شویم . کارایی انسان همواره بر این میباشد که مشکلات پیش رو را پشت راز گذارده و برای تقابل با آن‎ها رویکرد حل‎های جدیدی ارائه دهد .
احترام

به سلایق گوناگون!

با این وجود، لازم میباشد بدانیم که چرم تصنعی و مصنوعی محصولی مالامال طرفدار و قابل احترام میباشد . از چرم ارزان ارزش PVC گرفته تا پلی اورتین دوستدار محیط زیست، هر یک دارای مزایای ویژه و موارد استفاده‎ی فراوانی می باشند . اما، در شرای به دنبال کالایی می باشید که نرم، مستحکم، بادوام و قشنگ باشد، خوبتر می باشد چرم طبیعی را انتخاب کنید . چرم همراهی متعهد هست که در رخ رسیدگی و نگه داری به موقع و مناسب، خارج از مرزهای مقطع و به شکلی بی‎وقفه شما را راضی نگه خواهد داشت .


ن : علی پور
ت : سه شنبه 16 بهمن 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)