تبلیغات شما اینجا افزایش فالوور
بستن تبلیغات [X]
کیف دوشی مردانه


یراق

آلات هر کیفی بسته به مدل و جور دارای یراق آلات مختلفی نظیر دسته، دکمه، زیپ، قفل، رینگ فلزی و بند شانه می‌باشد که اگر‌چه نصیب کوچکی از کیف را دربرگیرنده می گردند اما تداوم و کیفیت آن تاثیر متعددی روی دوام و کیفیت کیف مردانه شما داراست و هنگام خرید حتما آن را به توجه چک نمائید .

کیف دوشی

رنگ

کیف کیف مردانه در رنگ‌های محدودی ایجاد می‌شود؛ مشکی، قهوه‌ای تیره و قهوه ای شفاف . رنگ‌های مشکی و قهوه‌ای تیره برای محیط‌های دور از شوخی و کاری مناسب میباشند زیرا حسی از حرفه‌ای بودن و توان و اختیار را القا می‌کنند و با کت و شلوار به راحتی هماهنگ می گردند . البته رنگ‌های روشن‌تر مانند شتری و قهوه‌ای شفاف برای تیپ‌های راحتی و غیررسمی‌تر مناسب می باشند . از انتخاب کیف‌های دورنگ و با رنگ‌های غیر رسمی اجتناب نمایید .


کیف

مردانه چرم چه ویژگی‌هایی دارااست و هنگام خرید آن می بایست به چه مواردی اعتنا کنیم؟

طراحی

و جور کیف مردانه در غایت شما می بایست به جور و پباده سازی کیفی که گزینش می کنید دقت کنید .

دسته کیف می بایست با گونه کار شما و شخصیت شما هماهنگ باشد، ظواهر و سایز کیف را به توجه بررسی کنید و تعیین صحیح را انجام دهید:

کیف‌های سامسونت: برای حسابدارها، وکلا، مهندسان و پزشکان و کلیه افرادی که فعالیت دورازشوخی حرفه‌ای انجام می دهند و با خود لپ تاپ حمل می کنند مطلوب است . این دسته کیف با کت و شلوار و خرقه رسمی کاری هماهنگ می‌باشد و برای قرارهای کاری و همایش‌ها مطلوب هست .


کیف دوشی: این کیف‌ها شرایط قانونی کمتری دارا‌هستند و تطبیق پذیری آنان بالاتر می‌باشد و برای محیط‌های کاری که چندان رسمی نمیباشد مطلوب میباشند .


اگر این مطلب را پسندیدید می توانید مقاله ها مرتبط را در بخش دنیای مد، شاخه جواهرات و اکسسوری و پوشاک آقایان مطالعه کنید . لطفا نظرات خویش را در راستای بهبود مطالب با ما در در میان بگذارید .:: برچسب ها : کیف دوشی ,
ن : علی پور
ت : دوشنبه 22 بهمن 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)